gototopgototop

Fringilla coelebs

 Середовище існування/Опис

Зяблика можна побачити майже по всій Європі і на більшій частині Азії. Він має досить дивне ім'я, ніби весь час мерзне. Проте насправді зяблик морозів не боїться.

Sturnus vulgaris

 Середовище існування/Опис

Шпак є одним з найчисленніших птахів європейського регіону. Великі зграї шпаків, що кружляють над дахами будинків - це видовище, що запам'ятовується всім.

Середовище існування/Опис

Звичайна вівсянка - один з птахів, що найчастіше зустрічаються в Центральній Європі. У представників цього виду дуже сильно розвинений статевий диморфізм.

Звичайна вівсянка - частий гість на полях. Улюблені місця проживання цього птаха -молода хвойна поросль і заростаючі вирубки. Навесні самці, прикрасившись лимонно-жовтим вбранням, забираються якомога вище на дерева і співають шлюбних пісень, закликаючи самку і відлякуючи потенційних суперників.

Велика синиця (лат. Parus major), — найбільший і найбільш численний з усіх видів синицевих птахів, що зустрічаються в Україні. Мешкає в Європі, Азії і Північно-західній Африці. У дикій природі зустрічається в різноманітних лісах, де звичайна на відкритих ділянках, узліссях, по берегах водойм. За невеликим винятком, розмножується з кінця січня по вересень, роблячи дві кладки за сезон. Гніздиться в дуплах і порожнечах дерев, а також в різноманітних нішах як природного, так і антропогенного походження.

alt 

Опис

Найменший із сорокопудів фауни України (менший від шпака). Маса тіла 26—35 г, довжина тіла близько 17 см. Самець — з попелясто-сірою головою і рудою спиною, білим з рожевим відтінком низом, чорнуватим (по краях білим) хвостом. Самка і молодь — буруваті з помітною плямистістю на нижньому боці тіла, що створює струмистий поперечний рисунок.

000webhost.com

Web Hosting
Joomla 1.6 Template